IFBB PRO KRYSTIAN WOLSKI

Cześć,

Nazywam się Krystian Wolski i od 2018 roku jestem zawodowym kulturystą największej federacji na świecie IFBB PRO LEAGUE.

Na co dzień jako trener personalny pomagam ludziom osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Pracuję głównie z osobami, które chcą sprawdzić się w zawodach sylwetkowych, ale pomagam również osobom, które trenują hobbystycznie.

MOJA KARIERA

LIGA IFBB PRO

Wizja

Od początku swojej pracy jako trener starałem się wypracować metodę, która pozwoli klientowi poczuć się profesjonalnie zaopiekowanym. Z wielu powodów nie zawsze udawało mi się, obsłużyć klienta tak, jak sam chciałbym być obsłużony. Latami zdobywane doświadczenie dało mi obraz, czego oczekują ode mnie moi klienci, jednocześnie wiedząc też czego sam oczekuje i w jaki sposób chce pracować.

Dlatego postanowiłem przenieść swoje usługi na wyższy poziom. Zdecydowałem się zawęzić grupę klientów do takiej ilości, która pozwoli mi poświęcić każdemu z nich, tyle czasu ile potrzebuje. Usprawnić komunikację tak, aby klient nie czekał na odpowiedź dłużej niż 24h. Od samego początku budować długotrwałą relację, która będzie oparta o wzajemne zaufanie do siebie i procesu. Dawać poza zaleceniami, wiedzę i dzielić się zdobytym doświadczeniem. Być autorytetem i drogowskazem gdy zbłądzą. Dać to, czego samemu brakowało mi przez większość czasu, pracując z innymi trenerami.

Jeśli decydując się na współpracę z trenerem oczekujesz rzeczy, o których wspomniałem wyżej lub brakuje Ci ich obecnie - napisz do mnie wiadomość. Porozmawiamy i sam podejmiesz decyzję!

*Ilość miejsc ograniczona.


Prowadzenie online

Oferta Stacjonarna