Oferta stacjonarna

Konsultacje face2face

300 PLN

Bez względu na to czy jesteś osobą, która dopiero zaczyna swoją przygodę z siłownią, czy masz już doświadczenie i chciałbyś porozmawiać o kwestiach, które Cię nurtują lub nie są do końca dla Ciebie jasne, na konsultacji face2face postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania.
Trening Personalny

300 PLN

Na treningu personalnym, ze mną nauczę Cię bezbłędnie wykonywać każde ćwiczenie. Nienaganna technika jest kluczowym elementem treningu siłowego, który pozwala zadbać o nasze ciało. Dobry trening to taki, który przynosi efekty, pod warunkiem, że jest  on odpowiednio wykonany.

Nauka pozowania 

200 PLN

Prezencja sceniczna to jeden z dwóch najważniejszych elementów przygotowań do zawodów sylwetkowych. Znam wielu zawodników, którzy przez brak odpowiedniego przygotowania swojej prezencji, stracili mistrzowski tytuł. Jeśli masz z tym problem, pomogę Ci.

Wspólny trening

600 PLN

Trening ze mną to nie tylko wykonywanie ćwiczeń jednego po drugim i liczenie powtórzeń. Poświęcam ten czas dla Ciebie. Na rozmowę przed treningiem w naszym kąciku chillout w Wolski Gym, odpowiadam na Twoje pytania i wymieniamy się poglądami. Przedstawię Ci jak wygląda bycie zawodowym kulturystą również za kulisami sceny, bo to właśnie tutaj dzieje się najwięcej.
Skontaktuj się ze mną